Cilt Bakım Ergenlerde

Çoğu genç görünen cilt sorunları: sivilce, akne, aşırı yağlılık. Genç erkekler ve kızlar ergenlik özgü duygulanım ve deneyimleri kendi görünümü hakkında. Düşünün kurallar bir dizi boyunca gençlerin sağlığını korumak, cilt, yüz ve vücut.

Sabah cilt bakımı yüz gençler

Cilt Bakım ErgenlerdeSabah erken uyanmak kişi. Su arıtma şehirde uyandırmak ve canlılık vermek, hem cilt yüzeyindeki yağ ve ter birikmiş ücret uygulanır. yüz yıkama kullanmayın sabun, özel çeşitleri hariç yüz. Sıradan bir sabun tahrişe neden olur ve ardından ortaya çıkması sivilce ve siyah nokta. bu Nedenle temizlemek için en özel temizleyici yüz cilt bakımı için ya da sadece suyla yıkayın. Yaz aylarında uygulayın biraz losyon yağlı ciltler için güneş koruma faktörlü.
Kahvaltıdan sonra ve ağız sağlığı da bakımı dudaklar. Kullanın özel bir balsam veya hijyenik ruj. Özellikle önemli olanlar için dudakları kadar kuru ve çatlak yok.
Dikkat edin cilt el. Ellerinizi biraz nemlendirici krem. Uygulanmamalıdır büyük miktarda nemlendiriciye için el çelik yağ.

Gündüz ve gece cilt bakımı yüz gençler

Gerek yok endişe cildinizi boyunca okul günü. Bile deri bu süre içinde olacak yağlı, gerek yok, yüzünüzü yıkayın. Sadece en özel peçete, çekilecek çıkarır.

Cilt ErgenlerdeGeceleri cilt özellikle duyarlıdır yüksek araçlar. Bu yüzden kullanmak çok önemlidir, bu süre geliştirmek için onun durumu. Başlamak için, temiz bir cilt. Bunun için özel temizleyici, uygun cilt tipinize. Bu işlem tamamen kaldırır aşırı yağ, ter, ayak izleri, kirleri ve makyaj ürünleri. Haftada bir kez kullanabilirsiniz esnek bir araç ile bir peeling etkisi vardır.
Sonra temizlemek gerekir, cilt tonu. bu amaç İçin özel bir tonik yağlı ve akneye eğilimli cilt.
Çok önemli, temizleme ve tonikleme sonrası cildi nemlendirmek kişi. Bu önemli bir sahne için, genç bir cilt korumaya yardımcı olur, sağlıklı bir cilt. Almak gerekir uygun bir nemlendirici krem sırasıyla cilt tipine değil, onu yapmak için yağlı. Tercih edilmelidir kolay nemlendirici kremler. Bunun anlamı, seçilen bir krem olmalıdır yağlı ve ağır bir kıvama sahiptir. Başka çare gözenekleri tıkar ve katacak cilt yağlı.
Sonra, yüz nemlendirici unutmayın dudaklar. Uygulamak için özel bir balsam veya hijyenik ruj.
Sonra hijyenik prosedürleri için ayak cilde uygulayın stop nemlendirici krem. Kullanıyorsanız araçlar için epilasyon, emin olun tüm bölgeleri tedavi epilasyon, özel bir losyon önlemek için kuruluk ve tahriş.
Şimdi dikkat çekmek sizin elinizde. cilt emin olun, ellerinizi nemlendirici krem. Etkisini yükseltmek için, en suite banyo eldiven. haftada Bir kez uygulayın maskeyi, ellerde deri oldu pürüzsüz ve ipeksi.
Tekrar bu adımları her gün ulaşmak mümkün olacak güzel bir sonuç. Cilt sağlıklı ve ipeksi.

Yararlı ipuçları bakımı ve genç bir cilt

Yararlı ipuçları bakımı ve genç bir ciltİçiniz en az iki litre su bir gün. Diyet daha fazla sebze ve meyve. Doğru beslenme teşvik iyileştirilmesi ve cilt tutmak için ona bir güzellik. Gerek yok yıkamak için bir kişi en fazla iki kez bir gün. Genellikle gençler olduğunu düşünüyorum, daha sık yüzünüzü yıkayın, daha az yağlı ve miktarı sivilce. aslında daha sık yıkama bir gün olur aktif bir uyarıcı ve yağ bezlerinin üretimini subkutan yağ geliştirilmiştir. sonuç Bir ters etkisi istenen. Açıklanan terapileri uygun gençler için sadece, aynı zamanda yetişkinler için olan sorunlu bir cilt tipi, yüz.

Eğer tüm kurallara uyması gerekir 5 aşaması vardır:

  • temizlik;
  • pul pul;
  • tonlama;
  • nem;
  • güvenlik.

Önce yararlanmak için, belirli bir kozmetik araç testi yapın fırsat alerjik reaksiyon. Bunun için küçük bir miktar, bu araç da deri içine ovmak iç kısmı önkol ve emin olun bir tepki. Yokluğunda, kızarıklık, kaşıntı ve döküntüleri güvenle kullanmak için bir araç. Bazı gençler, inanıyorum ki, yağlı ve problemli cilt, yüz değmez güneş kremi kullanmak. kendi görüşüne Göre, güneş ışınları, kuru cilt altı yağ ve böylece ortadan kaldırmak, sivilce oluşumu. Bu yanlış. ısı etkisi Altında süreci epidermis hızlandırılması, inceleme ve subkutan yağ artar, ortaya çıkan olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca güneş kremi riskini azaltır cilt kanseri.