Yüz Cilt Akımı Sonra 30

Yavaş Yavaş pürüzsüz ve elastik bir cilt özelliklerini kaybeder. Zaten otuz yıl içinde ortaya ilk yaşlanma belirtileri: kırışıklıklar, alında, göz ve dudak, sarkık, küçük bir renk kaybı. Sağlamak İçin bilinçli bir cilt bakımı 30 yıl sonra değil, sadece katılmak için bir güzellik, ama aynı zamanda kendinize zaman evde. Kapsamlı bir bakım evde yardımcı olur yaşlanma belirtileri azaltmak, sağlığını korumak ve cilt güzelliği.

Yüz Cilt Akımı Sonra 30Yaklaşık 30 yıl içinde ortaya çıkmaya başlar ve ilk kırışıklıklar. Bu durum, cilt daha kuru hale gelir, çünkü sebum üretilen az sayıda. bu Nedenle cilt daha az elastik ve daha sıkı, bu nedenle gerekli yoğun nemlendirici. bu deri hızlı iyileşir ve daha gergindir. Oluşabilir riskini yaşlılık lekeleri gibi aktif bir dış maruz kalma, örneğin güneş ışığı. Zayıflama ve kaldırma yaşlılık lekeleri fırçalayın kullanın, en fazla haftada bir kez. Kullanımı fırçalayın yardımcı olur cilt hücreleri daha hızlı iyileşir, kan akışını artırır ve cilt rengini iyileştirir. Sokakta kullanın güneşten korumak için bir araç.

Dikkat cilt

Eczane ya da kozmetik mağazasında satın alınabilir, çeşitli maskeler ve temizleyiciler. Aynı ebilmek yapmak onları kendi doğal ürünler. Ama tüm bu малоэффективно olmadan entegre bir yaklaşım. Kaydetmek için cilt iyi durumda tavsiye edilir uymak için bazı şartlar:

Yapmak hafif bir masaj, yüz ve boyun deri. Önerilir yumuşatma cilt alın, burun ve çene, kulaklar ve geri.
Günde en az bir buçuk litre su bir gün. Sıvı son bir kez yemek için bir saat yatmadan önce, aksi takdirde, yüzüne bakacağız.
Krem çok daha iyi uygulamak için önceden yoksa, bir sonraki gün deri küçük görünebilir. Dikkat ciltSonra uygulayın krem, çıkarın fazla yağı yumuşak bir havlu ile kurulayın.
Korumak gözleri ve cildi ultraviyole ışınlarına maruz kalma. Göz için gözlük kullanın ve cilt boyunca krem ve pudra.

Uyku en az 7 saat, bu sayede cilt sunuyor.

Diyet bulunması gerekir çeşitli meyve suları ve bitkisel yağlar, alkol, aynı dışlamak için önerilir.
Her gün kullanın, koruyucu ve besleyici krem ve serumlar, özellikle sonbahar ve ilkbahar.
Alın kullanma alışkanlığı kontrast yıkama, bu cildi. Aynı şekilde buz yapmak için karışımlar otlar ve sabah yerine yüz temizleyici ile yüz silin.

Enerji ciltler için

Bakımı, cilt 30 yıl sonra ve uygulama sayesinde masaj. O canlandırır, deri örtüsü, verdiği sesi, yüz hatlarını geliştirir ve kan dolaşımını, havasını. bir Kez bir-iki ay uygulayabilirsiniz özel masaj kursları,, ama her gün hafif masaj yapılması tavsiye edilir. Bu uygulanması kolay, kullanımı sırasında kremler, maskeler veya scrubs. En basit bir masaj yapabilirsiniz: cildi temizledikten sonra hafif hareketlerle parmak uçları git masaj çizgilere dokunarak. Sonra atın hareket. Sabah ve akşam uygulayın, nemlendirici yüz kremi ve üzerine hafifçe dokunarak bir cilt. Herhangi bir masaj faydalı olacaktır koydu kapağı. Onun sayesinde, Sen-ecek muktedir yapmak cilt daha yumuşak ve esnek. Bu harika bir ilave olacak harekete geçirir.
Her gün cilde uygulanır makyaj, maruz dış uyaranlara. Bu durum, onun devlet ve harici olarak. Her akşam temizlemek gerekir cildi zararlı etkilerden ve ona bir nefes almak için. bunun İçin hazırlamak losyonlar. Bunlar serinletici ve yatıştırıcı, ama mutlaka tüm soyulmuş kirliliği.

Yüz Maskesi

Maske uygulanmalıdır temizlenmiş cilt. Bu nedenle ilk olarak yüzünüzü yıkayın ve silin yüz losyonu. Yararlı olacak buhar cilt için gözenekleri genişletmek. Maskenin etkisini daha etkili olacaktır.

Buhar banyoları, yüz cilt bakımı için, 30 yaşından sonra aşağıdaki: su ile doldurun, bir çorba kaşığı melisa, rezene, lavanta, papatya, calendula, annesi ve üvey annesi ve ateşe koyun. Yüz MaskesiNe zaman su kaynar, yalın üzerinde gemi, saygı, mesafe 20-30 cm bir yüzü par altında 15 dakika. Sonra pat yüzüne yumuşak bir bezle silin. Artık maske uygulamak. Havuç ince ince rendeleyin ekleyin yumurta akı, bir çay kaşığı zeytinyağı ve nişasta. İyice karıştırın ve yüzünüze, boyun ve dekolte bölgesi kalın bir tabaka. 20 dakika Bekletin ve temizleyin ve ıslak pamuk ped ile uygulayın. Bu maske cildi yumuşak, ferah ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
2 yemek kaşığı ekşi krema ve zeytin yağı ile karıştırın ve çırpın. Yüzünüze uygulayın, 20 dakika sonra yıkayın.

Elma en popüler meyve. Sık sık masaya bulunabilir. Ama elma yararlı bir yemek olarak, aynı zamanda bir bileşeni olarak etkili yüz maskeleri. Sayesinde çok запасу vitamin bu meyve cilt üzerinde yararlı etkileri vardır, herhangi bir yaş kızlar için 30 yaş, maske gibi sadece yeri doldurulamaz. Maske elma uygulayabilirsiniz, her gün. İşte bir tarif: elma soyma ve rendeleyin, bir çorba kaşığı ekleyin zeytinyağı, süt ve ekşi krema. Karıştırın ve yüz ve boyun bölgesine uygulayın. 20 dakika sonra ılık su ile durulayın. Ahududu neşelendirecek bir cilt verecek ona kolay ve hoş bir koku. Yapmak için maskesi alın, suyu 100 gr. ahududu ekleyin ve içine 2 yemek kaşığı sütü karıştırın pürüzsüz kadar. Kesilmiş gazlı bez yüz maskesi için yuvaları ile göz, burun ve ağız. Su maske karıştırın ve yüzünüze uygulayın. 15 dakika sonra çıkarın ve durulayın yüzünüzü soğuk su ile durulayın. Maske çilek de böyle hoş ve yararlı olgun ciltler için. onun İçin gerekli iki çilek yarıya ve ovmak karşı karşıya. Ya da ezilme durumu bulamaç ve neden maske olarak 15 dakika sonra yıkayın, ılık su ile durulayın.

Unutmayın, sağlık temel bir bileşenidir. Eğer bir sağlık sorunları ya da olacak bir ruh hali, bu ‘ de etkileyecek durumda bir cilt. bu Nedenle, takip edin, bağışıklık ve yiyin vitaminler. Unutmayın gençlik ruh yansıyan bir cilt ve iyi bir ruh hali sadece etkisini artırır.